رشته هاي فني حرفه اي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


رشته هاي فني حرفه اي


با توجه به متقاضيان رشته هاي فني حرفه اي، که افرادي با توانايي هاي خاص، و از نظر استعداد و هوش و ذکاوت بالايي در رشته هاي تخصصي فني حرفي را دارا مي باشند، اين گروه از افراد مي توانند با علاقه و پشتکار در رشته ي فني به مراحل بالاتر هم از نظر بازار کار رشته هاي فني حرفه اي و هم از نظر تخصص حرفه ايي خود دسترسي پيدا کنند. همان طور که اطلاع داريد تحصيل در مقاطع بالاتر در رشته هاي فني به راحتي امکان پذير مي باشد. دانشگاه علمي کاربردي و دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و کارشناسي دانشجو مي پذيرند. متقاضيان رشته هاي فني مي توانند به راحتي در کنار تحصيل وارد بازار کار شده و درآمد لازم براي زندگي را بدست بياورند.


براي اطلاعات بيشتر درباره رشته هاي فني حرفه اي متقاضيان عزيز مي توانند در دسته بندي سايت مشاوره تحصيلي درخت دانش، رشته ي مورد نظر خود را در زير گروه فني و حرفه اي انتخاب کرده و اطلاعات لازم را کسب نمايند. اميدواريم مطالب سايت درخت دانش، براي شما دوستان عزيز مفيد واقع شده باشد.


معرفي رشته هاي پرطرفدار فني حرفه اي


 


مدير کل دفتر آموزشفني و حرفهاي وزارت آموزش و پرورش از پيش بيني افزايش 4درصدي پوشش شاخه فني و کاردانش در سال جاري خبر داد و گفت: با توجه به سه ساله شدن هنرستانها و احتمال کمبود فضاي فيزيکي، بايد برنامهريزيهاي لازم براي سال تحصيلي 98-97 انجام و ظرفيتهاي لازم درنظر گرفته شوند.


دکتر محسن حسيني مقدم در گفتوگو با ايسنا، با بيان اينکه از روز دوشنبه (26 تيرماه)  صدور برگههاي هدايت تحصيلي آغاز شده است اظهار کرد: در شاخه فني و حرفهاي با توجه به ظرفيتهايي که داريم در فرم هدايت تحصيلي پايه نهم براي رشتههاي فني دو اولويت "الف" و "ب" ، براي ثبت نام و براي رشته تجربي چهار اولويت "الف"، "ب"، "ج " و "د" درنظر گرفته ميشود.


تفاوت شاخه فني حرفه اي با شاخه کاردانش


شاخه فني و حرفه اي با شاخه کاردانش شباهت زيادي در انتخاب رشته پايه نهم دارد  اما تفاوت هايي نيز دارد. از جمله اين تفاوت ها مي توان به اين موارد اشاره کرد:


 


   • شرايط ورود به شاخه فني و حرفه اي از کاردانش دشوارتر است.

  • دروس عملي و ساعات کارگاهي شاخه کار دانش بيشتر از فني و حرفه اي است.

  • رشته هاي شاخه کار دانش متنوع تر از فني و حرفه اي است.

  • ساعات حضور در مدرسه براي دانش آموزان فني و حرفه اي بيشتر است


 


مشاوره درخت دانش


مشاوران درخت دانش در مقاطع تحصليلي از جمله معرفي و بازار کار  رشته هاي فني حرفه اي آماده پاسخگويي به شما دوستان عزيز خواهند بود.همچنين براي ورود به سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم و معرفي رشته هاي انتخاب رشته پايه نهم در کنارتان خواهيم بود.


 


نزديک ترين رخداد تحصيلي درخت دانش که ميتوانيد بر روي لينک آن کليک نماييد:


 


زمان ثبت نام مدارس تيزهوشان نهم به دهم


 


راههاي ارتباطي با کارشناسان و مشاوران درخت دانش:


 


شماره تماس: 9099072943


 


کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh


اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها